top of page

O MNIE I MOJEJ FIRMIE

NAT-BAM to profesjonalna firma malarska. Malowaniem zajmuję się od ponad ćwierć wieku, na tym się znam i w tej dziedzinie jestem profesjonalistą.

 

Tomasz Biernat

OFERTA -​ MALOWANIE

W ramach swojej firmy przygotowuję powierzchnie do malowania (szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie), zabezpieczam pomieszczenia, maluję mieszkania, apartamenty, biura, i obiekty użyteczności publicznej.

 

Oferuję różnorodne sposoby i techniki wykończenia powierzchni.

 

Chętnie pomogę w wyborze odpowiednich farb, środków gruntujących, szpachli czy technik malowania. Mogę pracować na własnych lub zakupionych przez klienta materiałach.

 

Korzystam ze sprawdzonych, profesjonalnych narzędzi i urządzeń, jestem na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami oraz technologiami. Oferuję zarówno malowanie tradycyjne jak i natryskowe.

Prace wykonuję w ustalonym terminie, a po zakończeniu malowania miejsce pracy zostawiam czyste i uporządkowane.

 

Działam na terenie Warszawy i okolic.

 

Współpracuję z architektem, który może doradzić w wyborze kolorów oraz przedstawić różne możliwości wykończenia ścian.

 

Mam również zaufanego wykonawcę zajmującego się suchymi tynkami (karton-gips). Wykonuje on ścianki działowe, sufity podwieszane, dekoracje, zabudowy itp.

 

 

NAT

BAM

Najprostszym sposobem na zmianę wystroju i odświeżenie pomieszczeń jest malowanie ścian. Czynność z pozoru prosta i błaha, wymaga jednak fachowego przygotowania powierzchni, profesjonalnych narzędzi i wykonawstwa jeśli zależy nam na dopracowanym efekcie końcowym. Dobrze pomalowana ściana będzie się nie tylko pięknie prezentowała, ale też służyła przez lata.

bottom of page